Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności. COOKIES_CLOSE.png
Zarejestruj się | Moje konto   


  Kontakt  
 
 
Strona główna » O firmie Wyszukiwanie zaawansowane
 
  
   
 
   
 
 O firmie 

 

Sklep intenetowy znakzodiaku.com

Jeśli nawet z przymrużeniem oka traktujemy przepowiednie i wróżby, to już horoskopy i znaki Zodiaku budzą większe zainteresowanie. Pytanie: jaki jest Twój znak ? – bywa często początkiem miłej rozmowy. Wielu z nas wierzy zresztą, że data urodzenia wpływa na naszą osobowość i charakter. Niezależnie od tego, ile jest w tym prawdy, figurka przedstawiająca znaki Zodiaku jest niezwykle udanym upominkiem. Oryginalnym i osobistym zarazem, bo przecież musimy znać datę urodzenia osoby, którą zamierzamy obdarować. Oznacza to więc, że osoba ta jest nam dobrze znana,  albo…chcemy, aby stała się nam bliska. Niezależnie od sytuacji czy okazji ( ślub, imieniny, urodziny czy jubileusz ) znak Zodiaku jest świetnym prezentem!

 

W naszej ofercie:

 

RC

Royal Copenhagen to legendarna, duńska manufaktura, która od ponad 230 lat jest dostawcą dworu królewskiego oraz tak wyjątkowych klientów jak Elton John i Oprah Winfrey. Powstała kilka lat po uruchomieniu produkcji porcelany w Miśni i jest drugą najstarszą manufakturą europejską. Najbardziej znanym serwisem jest "Flora Dani c a". Bestsellerem tej szanowanej firmy jest seria figur z białej i czarnej porcelany przedstawiająca w oryginalny sposób znaki zodiaku. Znanej duńskiej artystce Christel Marott udało się zaprezentować horoskop w odważnej i nieco prowokującej, kobiecej formie. Ze względu na zindywidualizowany charakter znaki zodiaku mogą stać się unikalnym i bardzo osobistym prezentem.

 

Tom`s Drag

Tom’s , jest to niewielka, lecz prężnie działająca manufaktura, której założycielem i głównym projektantem jest Tomas Hoffmann. Zakres oferty Tom’s obejmuje bardzo szerokie spektrum obiektów, począwszy od porcelany, po meble oraz nietuzinkowe elementy wystroju wnętrz. Cechą charakterystyczną dla obiektów z manufaktury Tom’sa jest bogactwo kolorów, oraz różnorodność motywów graficznych. Celem przyświecającym artyście, stała się próba wyzwolenia w ludziach pozytywnych doznań – stąd wplatanie w dekorację obiektów, barwnych bajkowych elementów. Projektant czerpie inspiracje z podróży do egzotycznych miejsc, chętnie wykorzystując charakterystyczne dla nich motywy w swoich dziełach. Obiekty wychodzące spod ręki projektanta są eklektyczną kombinacją zabawnych historii tworzących w efekcie ciekawą propozycję dla miłośników ekskluzywnych przedmiotów i dobrego humoru.

 

 

Goebel

 

 

GOEBEL założona w bawarskim  miasteczku  Rödental w 1871 roku, jest szeroko  znanym i cenionym producentem najwyższej jakości upominków i artykułów dekoracji wnętrz z porcelany i szkła.  Na szczególną uwagę zasługuje kolekcja Artis Orbis. To szeroka gama produktów, których dekorację stanowią dzieła sztuki sławnych artystów jak Claude Monet, Gustav Klimt, Alphonse Mucha czy Salvador Dali.

 

 

 

Meissen

Meissen - najstarsza europejska manufaktura porcelany powstała w 1710 roku w wyniku wyjątkowego odkrycia, jakiego dokonał Johann Friedrich Böttger zatrudniony na saskim dworze Augusta Mocnego. Po wypaleniu kaolinu, alabastru i gliny wyprodukował pierwszą w Europie porcelanę, łamiąc w ten sposób monopol Chin na najpiękniejszą i najszlachetniejszą odmianę ceramiki. Miśnieńska manufaktura porcelany szybko stała się wyznacznikiem wyjątkowego kunsztu, elegancji i perfekcyjnej jakości wyrobów. Zatrudniani w niej artyści po dziś dzień tworzą prawdziwe dzieła sztuki. O wielkiej wartości i wyjątkowym charakterze wyrobów miśnieńskich stanowi niezmienna od ponad 300 lat technika ręcznego ich. Najbardziej rozpoznawalnym i cenionym wzorem     jest kobaltowy ornament, inspirowany stylistyką dalekowschodnią,     zwany cebulowym, a także legendarny „Serwis Łabędzi” i będąca wyrazem twórczego myślenia kolekcja „Biała Fala”. Historia „miśnieńskiej porcelany” to ponad 300 lat istnienia i przeobrażania się najsłynniejszej manufaktury europejskiej, której symbolem są dwa skrzyżowane miecze. To świadectwo piękna oraz zmieniających się stylów i tendencji w sztuce użytkowej. Jej nieprzemijającą wartość cenią do dzisiaj znawcy i koneserzy. Miłośnikom wyjątkowych upominków miśnieńska manufaktura proponuje osobiste talizmany – porcelanowe zawieszki z wyobrażeniem zodiakalnej postaci.

 


 

 
  

Polski English   |  Strona główna  |  O firmie  |  Regulamin  |  Aktualny stan koszyka  |  Pomoc  |  Mapa serwisu  |  Aktualności  | 
oprogramowanie
sklepy internetowe
Sklepy internetowe